    Buy cheap MRFE6VP6300HR5 from wholesalers
    MRFE6VP6300HR5
    • Company Profile
    MRFE6VP6300HR5
    RF Mosfet 50 V 100 mA 230MHz 26.5dB 300W NI-780-4