    Buy cheap MRF7S21150HSR5 from wholesalers
    MRF7S21150HSR5
    • Company Profile
    MRF7S21150HSR5
    RF Mosfet 28 V 1.35 A 2.11GHz ~ 2.17GHz 17.5dB 44W NI-780S