BLA0912-250,112
    Buy cheap BLA0912-250,112 from wholesalers
    BLA0912-250,112
    • Company Profile
    BLA0912-250,112
    RF Mosfet 36 V 960MHz ~ 1.22GHz 13dB 250W SOT502A