BLF2425M7L140,118
    Buy cheap BLF2425M7L140,118 from wholesalers
    BLF2425M7L140,118
    • Company Profile
    BLF2425M7L140,118
    RF Mosfet 28 V 1.3 A 2.45GHz 18.5dB 140W SOT502A