    Buy cheap BLP0427M9S20Z from wholesalers
    BLP0427M9S20Z
    • Company Profile
    BLP0427M9S20Z
    RF Mosfet 28 V 100 mA 400MHz ~ 2.7GHz 19dB 20W SOT-1482-1