BLC2425M8LS300PZ
    Buy cheap BLC2425M8LS300PZ from wholesalers
    BLC2425M8LS300PZ
    • Company Profile
    BLC2425M8LS300PZ
    RF Mosfet 32 V 20 mA 2.45GHz 17.5dB 300W SOT1250-1