BLC2425M9LS250Z
    Buy cheap BLC2425M9LS250Z from wholesalers
    BLC2425M9LS250Z
    • Company Profile
    BLC2425M9LS250Z
    RF Mosfet 32 V 20 mA 2.45GHz 18.5dB 250W SOT-1270-1