BLF8G24LS-200PNJ
    Buy cheap BLF8G24LS-200PNJ from wholesalers
    BLF8G24LS-200PNJ
    • Company Profile
    BLF8G24LS-200PNJ
    RF Mosfet 28 V 1.74 A 2.3GHz ~ 2.4GHz 17.2dB 60W SOT539B