    Buy cheap AFT05MS031GNR1 from wholesalers
    AFT05MS031GNR1
    • Company Profile
    AFT05MS031GNR1
    RF Mosfet 13.6 V 10 mA 520MHz 17.7dB 31W TO-270-2 GULL