BLM9D2325-20ABZ
    Buy cheap BLM9D2325-20ABZ from wholesalers
    BLM9D2325-20ABZ
    • Company Profile
    BLM9D2325-20ABZ
    RF Mosfet 2.3GHz ~ 2.5GHz 20W 20-PQFN (8x8)