    Buy cheap BLM9D2327-25BZ from wholesalers
    BLM9D2327-25BZ
    • Company Profile
    BLM9D2327-25BZ
    RF Mosfet 2.3GHz ~ 2.7GHz 25W 20-PQFN (8x8)